Dejte obdarovanému možnost výběru masáže dle jeho přání a potřeb.

Příležitosti

  • Vánoce narozeniny,
  • životní jubileum,
  • poděkování na závěr roku,
  • odměna za nadstandardní výkon apod.

POZOR!

Poukázka má i standardně dlouhou dobu platnosti (4 měsíce od vystavení).

Pandemie

V období pandemie je délka platnosti prodloužena na 8 měsíců od vystavení poukazu!!! Lze opakovaně znova prodloužit, pokud se situace okolo COVID-19 nezlepší!

AKCE

10 % SLEVA v případě, že zakoupíte alespoň 1 poukaz v hodnotě nad 1600 Kč. Akce platí do 31.12.2020

Jak poukaz objednat

Napište e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte/napište na +420 721 555 863.

Objednávka přes SMS

ve tvaru: jméno obdarovaného, hodnota poukazu (popřípadě délka a druh masáže, pokud nechcete na poukaz uvádět cenu), Vaše jméno (resp. jméno toho, kdo bude poukaz vyzvedávat), druh platby, forma předání poukazu.

Platba

Platit můžete hotově, flexi passem nebo mag. kartou HitFitu při předání poukazu, anebo bankovním převodem v případě, že poukaz budete chtít vyzvednout jinak než osobně. Platební údaje Vám zašlu na Váš email.

Vyzvednutí

Poukaz si lze standardně vyzvednout buď osobně na recepci HIT FITNESS FLÓRA, nebo Vám ho zašlu poštou. Po domluvě lze případně využít další možnosti vyzvednutí (na uložence/uschovně a jiné...)

Pandemie vyzvednutí

Po naší domluvě Vám poukaz předám osobně, nebo zdarma zašlu, popřípadě nechám uloženou na předem domluveném výdejním místě.

Čas vyzvednutí osobně

Až bude Váš poukaz připravený, přijde Vám SMS na Vaše číslo, můžete si jej vyzvednout u nás ve studiu nebo na recepci Hit Fitness Flora (recepce je otevřena 8:00-21:00 Po-Ne). Vyzvednutí v době pandemie viz výše.