Dobrý den, 

vytvořila jsem AKCI pro návštěvníky HIT FITNESS FLÓRA. Slevu lze uplatnit pokud před masáží masérce předložíte platnou kartu HIT FITNESS FLORA a budete platit masáž hotově. SLEVA SE VZTAHUJE I NA PRODEJ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ. Tuto slevu NELZE UPLATNIT u Daniely a Katky. Akce platí do odvolání. 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu. 

 

Krásný den. 

Markéta K. 

REZERVOVAT TERMÍN TEĎ 

Dobrý den,

máme otevřeno i o svátcích a víkendech. Lze se objednat on-line přes náš web, nebo se domluvit přímo s masérkou osobně v Hit fitness Flora a nebo po telefonu. 1.5 a 8.5. 2023 masíruje šikovná masérka Olga. :) 

 

Přeji krásný víkend. 

M. 

Dobrý den, 

vzhledem k velkému zájmu o naše masáže se studio rozšířilo o další místnost a proto je i masérek víc než dřív :) Termínů pro Vás je teď dost tak neváhejte moc dlouho, termíny se začínají postuplně plnit :)

Těšíme na Vaši návštěvu.💚 💪🏻

Krásný den majitelka studia Markéta K. 

 

Tato masáž využívá reflexní působení bodů a tím pomáhá vyrovnávat celkový stav organismu. Na rozdíl od akupunktury působí ve větších plochách a více dynamicky. Vychází z učení o jangu a jinu dále o drahách (meridiánech) a jejich spojích. Využívá systém pěti prvků a ochrany qi (čchi)=energie. Prostřednictví této masáže a dalších technik s tím spojených dojde k harmonizaci a rovnováze těla.

Vyrovnává statiku těla, může pomoci u různých potíží a bolestí pohybového aparátu, jako jsou bolesti zad, kyčlí, kolen, tenisový loket, skolióza, rozdílná délka dolních končetin (pokud se nejedná o vrozenou vadu), při potížích s čelistmi, polykáním. Tato speciální technika se provádí nejen v leze, ale i v sedě a ve stoji podle potřeby a konkrétního problému.

Tato masáž je v poslední době čím dál žádanější.. „Lávová“ masáž má podle typů provedení několik variant. Tranquility stone masáž – pochází z Číny a cílem je harmonizovat energetická místa (čakry) a vyrovnávat energii v energetických drahách (meridiánách).

Tato exotická masáž působí úžasně nejen na tělo ale i na duši. Při hawaiiské masáží zažíváme naprosté blaho a uvolnění těla. Za pomocí jemných a táhlých technik se cítíme jak na Havajských ostrovech.

Medota kineziotapingu pochází z Japonska, kde jsi na začátku 70.let vyvinul Dr. Kenzo Kasem. Využití kineziotapu působí stimulačně i relaxačně. Podporuje klouby. Při správné aplikaci tejpu na oblast kloubu a jeho příslušného svalu působí jako podpora směru pohybu tak, že dochází ke správnému zapojení konkrétního svalu při pohybu.

Jedná se o rituál TOKORIKI Masáž horkými mořskými mušlemi Tokoriki pochází z exotického tichomoří. Řadí se mezi luxusní masáže. Tato nezapomenutelná masáž spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické polyponéské masáže.

Lymfa je téměř bezbarvá tekutina, která koluje v lymfatických cévách, složením ji lze přirovnat ke krevní plazmě. Lymfa proniká všemi tkáněmi a omývá tak všechny buňky, které nasbírala z celého těla následně je pak vrací zpět do krve. Její množství se odhaduje na 5- 6 litrů, tedy více než naší krve.

Rezervovat termín