Tato skvělá masáž uleví od napětí a stresu. Dokáže každého z vás dovést k maximální relaxaci a naprostému uvolnění. Úžasně působí jako lék na různé bolesti ve svalech krku a ramen. Je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech těla, které jsou důležitými energetickými centry.

Zakladatel této masáže je rakouský léčitel a odborník Rudolf Breuss. Podle něho neexistují žádné opotřebované ploténky, s kterými už nic nejde udělat. Breussovka znovu úspěšně regeneruje ploténky, které jsou zdegenerované. 

Tato masáž využívá reflexní působení bodů a tím pomáhá vyrovnávat celkový stav organismu. Na rozdíl od akupunktury působí ve větších plochách a více dynamicky. Vychází z učení o jangu a jinu dále o drahách (meridiánech) a jejich spojích. Využívá systém pěti prvků a ochrany qi (čchi)=energie.

Tato úžasná masáž je pro všechny milovníky čokolády. Po masáži nejen, že odcházíte veselejší, odpočatí, ale i cítíte uvolnění svalů. Čokoládová masáž není pouze o masáži kvalitní čokoládou, má totiž mimo jiné zkrášlující účinky díky skvělému zábalu, který vyhladí a omladí vaší plet. Hubnutí s touto procedurou není vtip. Čokoláda obsahuje theobromin, který je svým složením podobný kofeinu a vyvolává hubnoucí účinky. Pomáhá spalovat tuk a zmenšuje celulitidu.

Rezervovat termín